Dzień otwarty 25 maja 2018 10:00- 14:00

NORWID NA “5”

BĘDĘ Z NORWIDA-…. JUŻ ZDOBYWAM OCENY

25 maja 2018 w godz.10.00-14.00 II Liceum Ogólnokształcące im Cypriana Kamila Norwida zaprasza na  “Dzień Otwarty”

Norwid będzie prezentował swoje kierunki kształcenia, a także bazę dydaktyczną. Zapraszamy gimnazjalistów do odwiedzenia naszej szkoły i przekonania się, że tu warto kontynuować swoją edukację – zachęcają przedstawiciele szkoły.

Zapraszamy uczniów gimnazjów, ich rodziców na Dzień Otwarty „Norwida”. Będzie można zwiedzić szkołę, poznać ofertę edukacyjną oraz wziąć udział w warsztatach, pokazach, prezentacjach, konkursach i licznych atrakcjach z nagrodami.

Jesteśmy szkołą z  70– letnią tradycją ( szkoła powstała 1 września 1947r.) położoną w Jeleniej Góry – Cieplicach nad rzeką Kamienną prawie w środku Kotliny Jeleniogórskiej.

Posiadamy klasy objęte patronatem , jako jedyna szkoła w Jeleniej Górze i powiecie, Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Wrocławskiej ( zajęcia na uczelni, lekcje prowadzone przez wykładowców, uczestnictwo w konkursach, konferencjach, szkoleniach, seminariach).

Szkoła dysponuje pracowniami internetowymi, centrum multimedialnym, skomputeryzowaną biblioteką z ponad 10 tys. woluminów, bogato wyposażonymi pracowniami, siłownią, 2 boiskami wielofunkcjonalnymi , w okresie zimowym- lodowisk

Wysoki poziom nauczania idzie w parze ze wsparciem i rozwojem osobowości i indywidualnych zainteresowań- w naszej szkole każdy jest sobą, a nie „jednym z tłumu uczniów”.

Norwid to szkoła przyjazna, bezpieczna, uczeń nie jest anonimowy, w której można rozwijać talenty artystyczne- uczeń może uczestniczyć w zajęcia koła teatralnego, studiu piosenki, grać w szkolnym zespole muzycznym, występować na scenie.