NORWID JEDZIE DO RZYMU

Drodzy Uczniowie,

W październiku (01-06.10.2016) Norwid, przy współpracy z biurem Londar, organizuje szkolną wycieczkę do Rzymu. Mamy jeszcze wolne miejsca.

Program:

  1. dzień

Wyjazd z Jeleniej Góry w godzinach południowych. Przejazd przez Czechy. Nocny przejazd przez Austrię i Włochy Północne.

  1. dzień

Rano przyjazd do Florencji. Całodzienne zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast Europy, w tym m.in. Duomo i Baptysterium, Palazzo Vecchio, Ufizzi, kościół San Lorenzo, klasztor San Marco, franciszkański kościół Santa Croce, słynny średniowieczny most Ponte Vecchio. Po południu przejazd w kierunku Rzymu na nocleg. Obiadokolacja.

  1. dzień

Śniadanie. Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie Wiecznego Miasta, w tym m.in. Kapitol, Collosseum, Forum Romanum, Forum Trajana, Plac Wenecki, Bazylika św. Jana na Lateranie, Katakumby. Przejazd na nocleg w okolicach Rzymu. Obiadokolacja.

  1. dzień

Śniadanie. Przejazd do Rzymu. W tym dniu zobaczymy: Plac i Bazylika św. Piotra, zejście do krypty, gdzie znajduje się grób Jana Pawła II, Schody Hiszpańskie i Fontanna di Trevi. Przejazd na nocleg. Obiadokolacja.

  1. dzień

Śniadanie. Przejazd do Wenecji, którą będziemy zwiedzać do późnych godzin wieczornych, w tym m.in. Plac św. Marka z Bazyliką, Pałac Dożów, Most Westchnień, Campo San Stefano, La Fenice – Opera, Canale Grande. Obiadokolacja. Nocny przejazd przez Austrię.

6 dzień

Przejazd przez Czechy do kraju. Przyjazd do Jeleniej Góry w godzinach popołudniowych.

ZAPRASZAMY!

Ostateczny termin zapisów – koniec pierwszego tygodnia września

Cena wycieczki: 1260 zł.

Świadczenia:

realizacja w/w programu

3 śniadania, 4 obiadokolacje

3 noclegów w hotelach klasy turustycznej, pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami,

przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, wc, video, barek)

opieka pilota

ubezpieczenie NNW i KL Signal Iduna

Cena nie zawiera: biletów wstępu, przewodników lokalnych, np. w Rzymie,  kosztów wjazdu do niektórych miast, np. Florencji, Wenecji, biletów komunikacji miejskiej w Rzymie i Wenecji/vaporetto/ – łącznie ok. 30 euro (koszt przybliżony).

Szczegółowe informacje u nauczyciela języka francuskiego

r.zalewski@norwid.jgora.pl