Norwid z dziennikarskimi legitymacjami

Wieczorem w piątek 18 października 2019 roku razem z Wiktorią Czernicką , wyposażone w legitymacje dziennikarskie Norwida, byłyśmy w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida na sztuce pod tytułem „Dzień Walentego” w reż. Ł. Witt-Michałowskiego, która premierę miała w czerwcu 2019 r. Sam spektakl wywarł na nas ogromne wrażenie i skłonił do refleksji m. in. na temat czasu i jego postrzegania.
Po występie miało wydarzyło się coś równie ekscytującego: spotkanie z aktorami! Zostałyśmy zaprowadzone do garderoby, gdzie czekali już na nas artyści Marta Kędziora, Katarzyna Trzeszczkowska, Robert Mania i Filip Toroński.

Powitali nas serdecznie, zapytali o wrażenia ze spektaklu, zrobili sobie z nami zdjęcie i złożyli swoje autografy ze słowami „Jesteśmy z Norwida”. Te doświadczenie na pewno pozostanie u nas w pamięci na długo, ponieważ jako pierwszoklasiści byliśmy na takim wydarzeniu pierwszy raz, realizując nasz szkolny projekt „Jestem z Norwida”.

Z radością polecamy spektakl i dziękujemy Dyrekcji Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze za współpracę z naszą Szkołą.

Olivia Bieniasz 1A