Kolejne sukcesy w “Verstehen 2017”

Loading

Mamy sukcesy w II edycji Ogólnopolskiego Interaktywnego Konkursu Języka Niemieckiego “Verstehen 2017” zorganizowanego przez Interaktywną Edukację Mogalo pod patronatem Fundacji Matematyków Wrocławskich.

Blisko 846 uczniów z 160 szkół zmierzyło się 7 grudnia 2017 r. z zadaniami konkursu. W województwie dolnośląskim wzięło udział 115 osób. W naszej szkole w konkursie uczestniczyło 16 chętnych. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Nasi laureaci:

 Uczennica klasy I D:

 Malina Lessmeister z kl. I D prowadzona przez mgr Jolantę Schmidel zajęła szóste miejsce, otrzymując dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku.

 Uczennice klas drugich:

Victoria Kozłowska z kl. II b prowadzona przez mgr Jolantę Schmidel zajęła również szóste miejsce, otrzymując dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku.

 Michelle Sakowicz z kl. II E prowadzona przez mgr Wojciecha Dziedzielę zajęła dziewiąte miejsce ,otrzymując dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku,

 Natalia Lizak z kl. III F prowadzona przez mgr Jolantę Schmidel  zajęła 22 miejsce otrzymując dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku.

Cieszymy się bardzo, gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom oraz zachęcamy do udziału w przyszłym roku.

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *