NORWID MA DZIENNIKARSKIE LEGITYMACJE!

Loading

Dzięki współpracy naszego liceum z Jeleniogórskim Centrum Kultury uczniowie klasy pierwszej o profilu humanistycznym wyposażeni zostali w dziennikarskie legitymacje uprawniające ich do darmowego wejścia na imprezy organizowane przez JCK. W planach jest nawiązanie takiej współpracy z innymi miejskimi instytucjami.  Już 17 listopada  Klaudia Jagiełło i Kaja Sobczyk miały okazję być na koncercie zespołu „Pectus”. Oto ich relacja:

Mogłyśmy usłyszeć akustyczne brzmienia znanych i lubianych piosenek zespołu. Podczas koncertu przede wszystkim zaskoczyło nas to, jak bliski kontakt z publicznością nawiązali muzycy. Między piosenkami opowiadali oni anegdoty z życia prywatnego, jak i również zawodowego.

Warto wspomnieć również o tym, że całe widowisko było niezwykle porywające i dynamiczne. Obserwując reakcje ludzi i ich zaangażowanie, nam samym chciało się tańczyć. I tak też było! Przy „Barcelonie” cała sala drżała od śpiewu i tańca.

Po koncercie udało nam się porozmawiać, wziąć autograf i zrobić zdjęcie z członkami zespołu. Dlatego też śmiało możemy powiedzieć, że do grona osób „Jestem z Norwida” dołączyli bracia Sczepanikowie!  Muzycy okazani się niezwykle otwarci i sympatyczni. Może dlatego, że też pochodzą z małej miejscowości…

Pragniemy serdecznie podziękować JCK, za umożliwienie wejścia na ten wspaniały koncert i nie ukrywamy, że z niecierpliwością czekamy na kolejne!

 

Pozdrawiamy,

Kaja Sobczyk i Klaudia Jagiełło 1a

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *