ZAGRAJ O STYPENDIUM NAUKOWE

Loading

Wystartowała rejestracja do 5. edycji programu stypendialnego ADAMED SmartUP. – Młodzież w wieku 15 – 19 lat może zmierzyć się z naukami ścisłymi i przyrodniczymi, by zawalczyć o letni obóz naukowy, pakiet indywidualnych konsultacji edukacyjnych oraz stypendia naukowe – zachęca Aleksandra Franas z biura prasowego programu ADAMED SmartUP. Im szybciej się zarejestrujemy, tym większe szanse na wygraną. Co zatem trzeba zrobić by wygrać?

Pierwszy etap to zarejestrowanie się na stronie: http://adamedsmartup.pl/gra-rekrutacyjna/.

– Tu przechodzimy do gry, w której mamy cztery laboratoria naukowe: biomedyczne, biochemiczne, astrofizyczne i informatyczne – wymienia Aleksandra Franas. – W tym roku osoby zarejestrowane wcielają się w rolę stażystów pracujących w instytucie naukowym i w ramach tych czterech laboratoriów rozwiązują zagadki naukowe, za co otrzymują punkty – dodaje A. Franas.

Do kolejnego etapu przechodzą osoby z największą liczbą punktów. Następnie zwycięzcy muszą wysłać do organizatora swoje aplikacje.

– To nic innego, jak krótkie zaprezentowanie siebie, swoich dotychczasowych osiągnięć (nagród w konkursach czy olimpiadach) wyników w szkole, czy rekomendacji nauczycieli – wyjaśnia Aleksandra Franas.

Z najciekawszych aplikacji wybranych zostanie 50. Ich autorzy wezmą udział w letnim obozie naukowym w Warszawie.

– Podczas obozu uczestnicy będą współpracować z naukowcami, wezmą udział w wycieczkach do miejsc nauki niedostępnych dla uczniów, będą rozwijać swoje pasje i zainteresowania – wymienia Aleksandra Franas. – Dodatkowo spośród nich wybranych zostanie 10 laureatów nagrody głównej, którzy otrzymają pakiet konsultacji edukacyjnych. Będą oni prowadzeni przez ekspertów ze świata nauki i biznesu. Następnie organizatorzy wybiorą trójkę laureatów, którzy odbiorą wsparcie finansowe (jego wysokość jest niespodzianką) – objaśnia rzeczniczka organizatora.

Więcej informacji o grze oraz samym programie stypendialnym znajduje się pod tym linkiem: https://adamed.prowly.com/39854-zagraj-o-stypendium-naukowe-dla-scisle-uzdolnionych .

Dotychczas, w czterech edycjach programu swoich sił spróbowało blisko 25 tys. uczniów. Dotychczas nikt z Jeleniej Góry nie zakwalifikował się do finału, zatem warto to zmienić. Za naszych uczniów Jelonka.com trzyma kciuki!

Skorzystano z portalu jelonka.com

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *