NORWID Z LEGITYMACJAMI DZIENNIKARSKIMI – MAREK PIEKARCZYK

Loading

Realizacja projektu „Dziennikarskie Legitymacje” w nowym roku szkolnym rozpoczęta 21 września od mocnego rockowego uderzenia.

MAREK PIEKARCZYK – legenda polskiego rocka, bez dwóch zdań jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej, a także były wokalista kultowego zespołu TSA, w którym śpiewał z przerwami blisko 35 lat. Dzisiaj kojarzony przede wszystkim z funkcją jurora w polskiej edycji popularnego The Voice’a. Tak w kilku krótkich słowach można opisać muzyka, który 21 września zagościł na scenie Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

Wystarczyło kilka minut, by Piekarczyk porwał tłumy swoją osobowością, głosem i charyzmą. W towarzystwie gitary akustycznej, cajonu oraz smyczków mogliśmy usłyszeć takie klasyki jak: „Całe niebo w ogniu” , „Wracajcie chłopcy na wieś” czy „Testament”. Nie mogło zabraknąć hitu „Nie widzę ciebie w swych marzeniach” oraz „Czy pamiętasz”, które zaśpiewała cała widownia.

Wokalista stworzył magiczną atmosferę przez co zniknęła bariera oddzielająca go od publiczności (((o czym w pewnym momencie przekonaliśmy się na własnej skórze))). Wydarzenie stało się muzyczno-rockową podróżą w czasie i powrotem do dwudziestego wieku, w którym wspaniale było wziąć udział.

Za tę możliwość serdecznie dziękujemy Jeleniogórskiemu Centrum Kultury.

Martyna Jeziorska I A, Oskar Kłyszyński II A

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *