XX MARATON PISANIA LISTÓW AMNESTY INTERNATIONAL

Loading

Czym jest coroczny Maraton Pisania Listów Amnesty?
To największa globalna akcja na rzecz praw człowieka, w której wysyłamy apele listowne do władz i solidaryzujemy się z kilkoma konkretnymi osobami, których podstawowe prawa zostały złamane. Co roku wysyłamy miliony wiadomości, które pomagają bohaterkom i bohaterom maratonów.

Każdy może napisać i wysłać list w sprawie wybranej przez siebie bohaterki lub bohaterek, do czego gorąco zachęcamy! Wspólnymi siłami wyjdźmy naprzeciw dyskryminacji.
✉️Tegoroczny Maraton jest wyjątkowy ze względu na swoją formę.
W tym roku, zamiast spotkać się w szkolnej sali, będziemy pisać listy z domów. Zapraszamy, by 10 grudnia połączyć się z nami przez Zooma! Udzielimy tam dodatkowych informacji, przypomnimy kim są bohaterowie XX Maratonu i odpowiemy na wszystkie pytania.
?Pamiętajcie, że to od was zależy los tegorocznych bohaterów i bohaterek – osób, których dotknęła ogromna niesprawiedliwość. Ich historie już wkrótce przybliżymy wam na stronie wydarzenia. Tymczasem wypatrujcie kolejnych postów, możecie również odwiedzić samą stronę Amnesty: https://maraton.amnesty.org.pl/
What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *