OSTATNIE DWA TYGODNIE ANATOMICZNEJ WYSTAWY BODY WORLDS WE WROCŁAWIU

Loading

Wystawa Body WorldsBODY WORLDS – najliczniej odwiedzana wystawa świata po 6 latach powróciła do Wrocławia! Nową odsłonę tej niezwykłej wystawy autorstwa prof. Gunthera von Hagensa można oglądać jeszcze tylko do 17 grudnia br., w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych (obok Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1). Jest to pierwsza publiczna wystawa dotycząca anatomii człowieka, którą miało okazję podziwiać już ponad 50 milionów odwiedzających na całym świecie. Ta liczba sprawia, że BODY WORLDS wyróżnia się w historii anatomii stając się najliczniej odwiedzaną wystawą wszech czasów! Zachwyca widzów już od ćwierć wieku wzbudzając ogromne emocje i zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawia.

Ze względu na edukacyjny charakter, ekspozycja zachęca również szkoły podstawowe, średnie jak i uczelnie wyższe do praktycznej nauki anatomii podczas lekcji prowadzonych w trakcie zwiedzania wystawy. Wartość edukacyjna projektu została wysoko oceniona przez wiele instytucji naukowych z całego świata.

ARKUSZE ĆWICZEŃ DLA UCZNIÓW – DO POBRANIA TUTAJ
(pomoc naukowa utrwalająca wiedzę z wystawy)

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletów oraz rezerwacji przewodnika (usługa dodatkowa). Rezerwacje są przyjmowane pod adresem mailowym: info@bodyworlds.pl oraz numerem telefonu: +48 512 201 542 (pon.-pt. w godz. 10:00-15:00), można tam również uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania związane z wystawą BODY WORLDS. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

Więcej informacji o wystawie na www.bodyworlds.pl.

*W związku z COVID-19 organizatorzy informują, iż wystawa będzie przygotowana zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Ekspozycja będzie prezentowana na dużej powierzchni a liczba gości będzie odpowiednio dostosowana. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: http://bodyworlds.pl/jak-dbamy-o-bezpieczenstwo/

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *