WYSZUKANA – WYSZUKANY -> JAKUB K

Loading

Już od dłuższego czasu był pomysł a teraz nastepuje jego realizacja. Uczniowie nasi biorą udział w różnych projektach pozaszkolnych.  Uważam, że warto to propagować i informować. Wprowadzamy nową kategorie [WYSZUKANA – WYSZUKANY].

Tak przypadkowo przeglądając Jelonkę zainteresował mnie taki tekst. 

'Młodzieżowa grupa teatralna STA-ART zaprezentowała kolejne efekty warsztatów prowadzonych przez Łukasza Dudę z Teatru Odnalezionego. W sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury widzowie obejrzeli „Naszą klasę”

Spektakl jest finałem sześciomiesięcznej pracy warsztatowej młodzieży uczestniczącej w treningach aktorskich. „Nasza Klasa” to przedstawienie odwołujące się do dzieciństwa. Naszej własnej historii ze szkolnej ławki, w której niejednokrotnie podejmowaliśmy najważniejsze decyzje naszego ówczesnego życia. Pierwszaki debiutujący w nowym świecie odkrywają magię zabawy, kłótni, rozterek oraz pierwszej miłości – powiedział reżyser Łukasz Duda.

Spektakl to wehikuł, który w idealny sposób przenosi w czasie. Poszukiwanie wiarygodności w kreowaniu postaci oraz nadanie charakteru to zadanie trudne, ale daje możliwość konfrontacji z własną historią. Z moją szkolną ławką, która niejednokrotnie stawała się inspiracją do poszukiwania marzeń oraz odkrywaniem wartości, które towarzyszą nam po dziś dzień, wypierając niejednokrotnie konwenanse, na które jako dzieci nie mieliśmy czasu. Czy to było złe? – dodał twórca grupy STA-ART.’

Postanowiłem rozszerzyć poszukiwania o FB i otrzymałem taki materiał video

Gratulacje i pozdrowienia dla Jakuba K z II a 🙂

 

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *