JAK PLANUJESZ SPĘDZIĆ FERIE – SONDA

Loading

norwid_jelonka_gora_liceum_ferie_zimowe„Ferie zimowe to szczególny czas w roku i ważne jest, aby wykorzystać go jak najlepiej. Niezależnie od tego, czy szukasz sposobów, aby utrzymać ciepło w domu, czy planujesz zajęcia na świeżym powietrzu z przyjaciółmi i rodziną, istnieje wiele sposobów, aby cieszyć się zimowymi feriami. Od pieczenia smakołyków w kuchni po budowanie bałwanów na podwórku, istnieje wiele działań, którymi można się cieszyć w tym świątecznym sezonie. Ferie zimowe to czas odpoczynku i relaksu. Dla mnie nie ma nic lepszego niż czytanie dobrej książki lub spokojny spacer po okolicy. Uwielbiam też spędzać ferie zimowe, spotykając się z rodziną i przyjaciółmi lub odkrywając nowe miejsca. Czy to jazda na nartach w górach, czy wizyta na staromodnym jarmarku bożonarodzeniowym, zawsze staram się jak najlepiej wykorzystać zimową przerwę.”

W pierwszym tygodniu ferii planuje spędzić czas u mojej kuzynki we Wrocławiu. Będziemy odwiedzać wiele miejsc: Stare Miasto, Ratusz, Hale Stulecia czy Ogród Japoński. W jej domu będziemy grać w różne gry. Mam dużo pomysłów jak możemy razem ciekawie spędzić. Drugi tydzień spędzę w domu, czytając książki czy grając na gitarze.”

„Ferie zimowe zamierzam spędzić w gronie znajomych i rodziny głównie na nartach lub łyżwach w Czechach. Pod koniec ferii wyjeżdżam do Austrii w Alpy. Poświęcę dużo czasu również na naukę fizyki, gdyż po feriach planuje poprawę ostatniej kartkówki Na pewno będę się dobrze i bezpiecznie bawić.”

„Ferie zimowe zamierzam spędzić aktywnie. Pojadę na narty oraz będę grał w gry komputerowe. Poza tym spotkam się z przyjaciółmi oraz pójde na imprezy osiemnastki. Zamierzam również nagrać jakieś piosenki w studiu.”

„Podczas ferii zimowych zamierzam pojechać do Warszawy oraz następnie pojechać do Wisły na snowboard. Jest spora szansa, że spotkam tam naszego prezydenta Andrzeja Dudę, ponieważ ma tam swoją rezydencję.”

” Ferie mam zamiar spędzić na wiele różnych sposobów. Zacznę od wybrania się do dziadków u nich spędzę około 3 dni. Później wyjadę na wieś tam pójdę na ryby. Po tygodniu takich wypraw wrócę do domu i tam przesiedzę resztę ferii razem z kolegami.”

„Ferie zimowe zamierzam spędzić w rodzinnym domu. W pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku udam się wraz z kuzynką do Wrocławia na imprezę. Później wraz z moją przyjaciółką planujemy piżama party. Drugi tydzień ferii przeznaczę na czas z moimi dziadkami. Z dziadkiem zamierzam rozegrać kilka partii szachów, zaś z babcią będziemy wspólnie gotować najlepsze pierogi.”

„Ferie zimowe zamierzam spędzić w przyjacielskim gronie , dużo podróżowania , imprez i sleepovers , będziemy razem gotować piec i świetnie się bawić i obgadywać INNYCH będzie super dużo wspomnień próbuje namówić też tate żeby zabrał mnie do Norwegii”

” Pierwszy tydzień ferii spędzę z rodziną w górach, a resztę w domu lub z kolegami na wyjazdach narciarskich. A ostatecznie przed komputerem.”

„Swoje ferie zimowe mam zamiar spędzić w domu. Moim marzeniem od zawsze było robić „nic” i do tego dążę. W pierwszy dzień ferii będę spał do godziny 14.30 później będę odpoczywał po śnie w łóżku, wyjdę z niego o godzinie 16 i udam się do kuchni zrobić sobie śniadanie. Śniadanie będzie bardziej obiadem. O godzinie 19 usiądę do komputera, będę grał do godziny 4 nad ranem i pójdę spać. Każdego dnia będę wstawał pół godziny później żeby ostatnie wstać o 6 i być gotowym do wyjścia do szkoły. Tak planuje spędzić ferie, znajdując czas na narty.”

What’s your Reaction?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *