POMOC W ROZWOJU PASJI W NORWIDZIE

Loading

norwid_jelenia_gora_liceum_kiermasz_ciastSzkoła i jej pracownicy zawsze dbają o dobro naszej wspólnoty. Pomagają się nam rozwijać i wprowadzać nas w dorosłe życie. Dlatego w czwartek i piątek (19. i 20. 0.1) zorganizowaliśmy kiermasz ciast, na którym zbieraliśmy pieniądze. Norwid często organizuje takie zbiórki, w taki sposób nie tylko szkoła, ale też uczniowie mogą przyczynić się do czynienia dobra.

Tym razem zbieraliśmy na rozwój naszej przyjaciółki Rowan Janik. Jest ona osobą pełną wyobraźni, która chce dzielić się nią z innymi, dlatego też stworzyła książkę. Młodzieżowe fantasy pt. ,,KRÓLESTWO CIENIA I GWIEZDNEJ KRWI”. Niestety na podzielenie się historią ze światem jest potrzebne dużo pieniędzy, dlatego chcemy pomóc jak możemy.

Podziękowania za ten kiermasz, jak i za te poprzednie kieruje Dyrekcja szkoły jak i sama Rowan:

Witam wszystkich. Przybywam z informacją, że na kiermaszu przez ostatnie dwa dni udało się uzbierać 1260 zł na pomoc w wydaniu mojej książki. Bardzo dziękuję wszystkim którzy ciasta przynieśli i kupowali, oraz za ogólne wsparcie przez cały czas. ~𝐑
 
Cieszymy się, że tyle osób angażuję się w tego typu zbiórki, a nasza szkoła to umożliwia. Pamiętajmy, że rozwój pasji jest najważniejszy, bo dzięki niej ukazujemy siebie.
 
Dla zaciekawionych, krótki opis historii Rowana, który pojawi się na tylnej okładce:
What’s your Reaction?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *