ŚWIĘTO DYNI

Loading

Przypominamy, iż 31.10.2023 odbywa się w naszej szkole święto dyni! Poniżej zadania dla klas.

1. JESIENNE PRZEKĄSKI – czyli kiermasz z dyniowymi wyrobami i nie tylko. Przysmaki należy dostarczyć Samorządowi rano na stoisko w holu. Jak zawsze będzie oceniana jakość i ilość. Prosimy o podpisanie blaszek i pojemników.

2. STRASZNEEE PRZEBRANIE – każda klasa może wystawić maksymalnie dwuosobową delegację. Konkurs odbędzie się na czwartej lekcji w auli szkolnej (sala 201). Będzie również oceniania ilość osób przebranych z danej klasy (druga, trzecia lekcja). Można zdobyć nawet 10 punktów.

3. Przebranie wychowawcy wychowawców prosimy o pojawienie się w auli na początku 4 lekcji 4. Międzyklasowy konkurs na najładniejszą dynię – każda klasa może do konkursu zgłosić tylko jedną dynię. Dynię należy dostarczyć 31.10.2023 rano na stanowisko kiermaszu (hol). Dynię proszę podpisać.

4. Międzyklasowy konkurs na najładniejszą dynię – każda klasa może do konkursu zgłosić tylko jedną dynię. Dynię należy dostarczyć 31.10.2023 rano na stanowisko kiermaszu (hol). Dynię proszę podpisać.

5. Straszny film lub komiks -Historia powinna być wymyślona przez Was. Maksymalny czas to 3 minuty!!! Film i komiks (zaprezentowany w formie slajdów) należy zaprezentować na 4 lekcji w auli. Film i komiks zapisany na pendrive (lub innym nośniku) należy dostarczyć Samorządowi do końca 2 lekcji (można na stoisko w holu). Musi być podpisany.

6. Plakat promujący Święto Dyni – plakat podpisany należy dostarczyć do sali 15 do 5 lekcji dnia 30.10.2023 (poniedziałek). Plakat powinien promować nasze szklone Święto Dyni. Plakaty zostaną ocenione i wywieszone na terenie szkoły.

7. „Kościotrupek” też chce być modny – projekt ubrania dla ,,Kościotrupka”. Należy zaprezentować na 4 lekcji w auli w formie rysunku – tak jak projektuje się ubrania.

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *