NASI UCZNIOWIE NA SPOTKANIU Z MINISTER BARBARĄ NOWACKĄ!
W czwartek, 7 maja 2026 roku, młodzież z Norwida miała wyjątkową okazję uczestniczyć w prestiżowym spotkaniu w jeleniogórskiej Filii Uniwersytetu Ekonomicznego , którego gościem specjalnym była Minister Barbara Nowacka 👩💼. Wydarzenie poświęcone było rozwojowi projektu „Uniwersytet Liderów”, który od 2023 roku aktywnie łączy uczniów, środowisko akademickie i lokalny biznes 🤝. W debacie o przyszłości młodych talentów 💡 wzięli udział także m.in. Poseł Iwona Krawczyk, Dolnośląska Kurator Oświaty Ewa Skrzywanek oraz Prezydent Jerzy Łużniak 👥. Jesteśmy ogromnie dumni z zaangażowania naszej młodzieży i dziękujemy za to inspirujące spotkanie! 🎓
What’s your Reaction?
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1