PODZIĘKOWANIE
28 kwietnia w Teatrze im. C. K. Norwida Charytatywny odbył się Koncert Norwidowski. Koncert był okazją do pokazania naszych utalentowanych uczniów. W trakcie koncertu, odbyła się aukcja dzieł sztuki, voucherów i różnych przedmiotów, które szkoła otrzymała od sympatyków Norwida.
Wszystkie pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone zostaną na działalność szkoły. Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie i hojność. Dochód z koncertu: Licytacja dzieł : 11 980,00, Bilety- 5 280,00, Czysty zysk to:
17 260,00 zł
12 maja 2026r. w holu szkoły ( w czasie zebrań ) zostaną wystawione dzieła sztuki, które nie zostały sprzedane w trakcie koncertu. Zapraszam chętnych do zakupu. Dziękuję bardzo za wszystko i zapraszam za rok.
Dyrektor Iwona Kumek
What’s your Reaction?
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1