PODZIĘKOWANIE

Loading

il20260429_964267495_xlarge28 kwietnia w Teatrze im. C. K. Norwida Charytatywny odbył się Koncert Norwidowski. Koncert był okazją do pokazania naszych utalentowanych uczniów. W trakcie koncertu, odbyła się aukcja dzieł sztuki, voucherów i różnych przedmiotów, które szkoła otrzymała od sympatyków Norwida.

Wszystkie pieniądze z aukcji zostaną przeznaczone zostaną na działalność szkoły. Dziękuję za wsparcie i zaangażowanie i hojność. Dochód z koncertu: Licytacja dzieł : 11 980,00, Bilety- 5 280,00, Czysty zysk to: 

17 260,00 zł

12 maja 2026r. w holu szkoły ( w czasie zebrań ) zostaną wystawione dzieła sztuki, które nie zostały sprzedane w trakcie koncertu. Zapraszam chętnych do zakupu. Dziękuję bardzo za wszystko i zapraszam za rok.

Dyrektor Iwona Kumek

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *