🏆 WYNIKI KONKURSÓW WIOSENNYCH 🏆
Z ogromną radością ogłaszamy wyniki naszych wiosennych zmagań.
Rywalizacja była niezwykle zacięta, a różnice w punktacji minimalne!
Dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie i gratulujemy uzyskanych wyników.
Liderzy (Podium):
🥇 48 pkt – Klasa 2B, Klasa 3D
🥈 47,5 pkt – Klasa 1C, Klasa 2D, Klasa 3C
🥉 46 pkt – Klasa 1E
Pozostałe wyniki (według punktacji):
- 2A – 43,5 pkt
- 2C – 43 pkt
- 1B – 41,5 pkt
- 1A – 41 pkt
- 1F – 40 pkt
- 3B – 39,5 pkt
- 1D – 35 pkt
- 3F – 34 pkt
- 3G – 29,5 pkt
- 3E – 23 pkt
- 3A – 15 pkt
Gratulujemy wszystkim klasom ogromnego zaangażowania!
Pamiętajcie, że w tym konkursie liczyła się przede wszystkim dobra
zabawa i wspólne przywitanie wiosny.
WYNIKI DNIA WIOSNY
1B – 50,5p.
1C – 46,5p.
1D – 15p.
2A – 41p.
2C – 30p.
2E – 15p.
2F- 45p.
2G – 26,5p.
3A -50p.
3B – 45,5p.
3C – 43p.
3D – 14p.
3E -27p.
ORGANIZACJA DNIA WIOSNY
Dnia 21.03.2024 ( czwartek) RSU organizuje Dzień Wiosny.
Klasy 1, 2 i 3 na 2 i 3 lekcji nie mają planowych lekcji. W tym czasie są pod opieką wychowawców i wykonują zadania przygotowane przez RSU.
We wtorek na długiej przerwie w sali 15 jest spotkanie organizacyjne dla przedstawicieli klas ( maksymalnie dwie osoby).
Magdalena Bentkowska
DZIEŃ WIOSNY – TEMAT: BAJKI /21.03.2023 (wtorek)/
- PRZEKĄSKI – czyli kiermasz ze słodkimi wyrobami i nie tylko. Przysmaki należy dostarczyć rano do przedstawicieli samorządu – hol . Jak zawsze będzie oceniana jakość i ilość. Proszę podpisać blachę imieniem i nazwiskiem.
- WIOSENNE PRZEBRANIE CAŁEJ KLASY – oceniane będzie przebranie (ilość) wszystkich uczniów danej klasy. Przebranie zgodne ze świętem lub postać z bajki. Przebranie będzie sprawdzane na 2 i 3 lekcji
- PRZEBRANIE DELEGACJI – 2 osoby. Przebranie za postacie z bajek. Będzie oceniane na 4 lekcji w Auli
- BAJKA Z MORAŁEM – bajka wymyślona przez Was zawierająca morał. Może być to bajka jako film lub literacka. Bajkę należy zaprezentować ( wyświetlić lub przeczytać) na 4 lekcji w Auli. Maksymalny czas 3 minuty
- FOTOGRAFIA WIOSENNA „Szukam wiosny” – na zdjęciu ma być widoczna kartka z rokiem 2023. Zdjęcie dostarczyć na nośniku. Będzie prezentowane na 4 lekcji w Auli.
- KWIATEK Z RECYKLINGU – dostarczyć na stanowisko kiermaszu do długiej przerwy. Kwiatek proszę podpisać ( klasa)
Bajkę w formie filmu i zdjęcie należy dostarczyć na pendrive samorządowi ( może być na stanowisko kiermaszu) do końca drugiej lekcji
Pozdrawiam
Magdalena Bentkowska
DZIEŃ WIOSNY
W poniedziałek (21.03) w Norwidzie odbył się Dzień Wiosny. W naszej szkole panowała wspaniała atmosfera. Wszyscy postanowili radośnie przywitać tak długo wyczekiwaną wiosnę. Wszyscy uczniowie i nauczyciele ubrali kolorowe ciuchy aby uczcić ten piękny dzień. Wiosnę było czuć w powietrzu.