• RAZ NA WOZIE RAZ POD WOZEM

    Loading

    norwid_koszykowka_3x3
     
     
    Żeńska kadra Norwida w koszykówce 3×3, kończy Mistrzostwa Polski na IX miejscu. Tradycyjnie, dziewczyny zostawiły krew na parkiecie. Wyniki zupełnie nie odzwierciedlają rywalizacji, w której uczestniczyliśmy. Wracamy doświadczeni i obiecujemy, że za rok będzie lepiej. Dziewczyny mają, w tym składzie, jeszcze dwa lub trzy lata gry w barwach naszego liceum. Jednocześnie przypominamy, że za niecałe dwa tygodnie rozpoczynamy Mistrzostwa w koszykarskich piątkach, które rozgrywane będą w Gdyni. Obiecujemy, że będziemy walczyć o laury.
  • NASZE ZŁOTKA W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA W KOSZYKÓWCE

    Loading

    Hej hej tu NBA 
    Tego jeszcze nie było. Dziewczyny z Norwida mają złoto w Mistrzostwach Dolnego Śląska w koszykówce. Wracamy z turnieju w Ziębicach pełni dumy i euforii. Po czterech latach z rzędu, gdy zajmowaliśmy II miejsce, wreszcie jest mistrzostwo. Co tu dużo pisać, po prostu cieszymy się i czekamy na mistrzostwa Polski.
    Nasze Złotka: Hania Midera (MVP turnieju), Wiktoria Niesobska, Maja Tomalak, Kasia Sobolewska, Paulina Tarnawska, Ola Hamowska, Martyna Piekarska, Hania Łabędzka, Julia Sochacka, Hania Nalepa. Ponadto – Julia Mrozewska, Julia Michalak, Alicja Tomalak, Emilia Tomalak i Julia Dziuba, które znacząco przyczyniły się również do tego sukcesu.
    Gratulujemy i czekamy więcej!!!
    zloto_mistrzostwa_dslaska
  • MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA

    Loading

    mistrzynie_województwa_koszykarki

    Ogromny sukces naszych koszykarskich trójek!.
    W kategorii młodszych dziewcząt zdobywamy mistrza województwa!!! Chłopcy w tej kategorii, po zaciętych meczach mają wicemistrzostwo! Natomiast drużyna kobieca w kategorii 2006 i młodsze również zajęła II miejsce. Wracamy z Wrocławia z tarczą i cieszymy się z sukcesu.
    Mistrzynie województwa to: Hania Midera, Julia Mrozewska, Maja Tomalak Ola Hamowska. Wicemistrzynie to: Julia Michalak, Wiktoria Niesobska, Paulina Tarnawska i Alicja Tomalak. Wicemistrzowie w kategorii chłopców, to: Igor Piotrowski, Szymon Heczko, Bartosz Suchecki i Dawid Czubocha. Rezerwowi: Hania Nalepa i Czarek Banasiak. Gratulujemy!!!

    mistrzynie_województwa_koszykarki

  • ZŁOTO W FINAŁACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ NASZYCH DZIEWCZYN!

    Loading

    finaly_wojewodzkie

    Heh hej tu NBA!
    Na hali „Mechanika”, rozegrano finały strefy jeleniogórskiej koszykarskich „piątek” w kategorii dziewcząt.
    Po zaciętej walce, koszykarki Norwida udowodniły swoją klasę wygrywając wszystkie mecze. Nasze Złotka to: Wiktoria Niesobska, Martyna Piekarska, Paulina Tarnawska, Maja Tomalak, Julia Sochacka, Julia Michalak, Kasia Sobolewska, Ola Hamowska, Zosia Midera, Julia Mrozewska, Hania Nalepa, Hania Łabędzka, Hania Midera i Gabrysia Tarnawska, Alicja Tomalak, Emilia Tomalak.
    Dziękujemy i czekamy na więcej!
  • ZŁOTO W MISTRZOSTWACH POWIATU ŻEŃSKIEJ KOSZYKÓWKI

    Loading

    mistrzostwa_powiatu_koszykowka

    12 stycznia, na hali I LO przy ulicy Kochanowskiego, odbyły się mistrzostwa powiatu w żeńskiej koszykówce szkół średnich. Po naprawdę bardzo zaciętych meczach reprezentacja Norwida, w mocno osłabionym składzie, stanęła na najwyższym stopniu podium. Nasze złotka to: Martyna Piekarska (MVP turnieju!!), Paulina Tarnawska, Maja Tomalak, Julia Sochacka, Kasia Sobolewska, Ola Hamowska, Zosia Midera, Julia Mrozewska, Hania Nalepa Julia Dziuba, Hania Łabędzka, Hania Midera i Gabrysia Tarnawska. Z tego miejsca chcielibyśmy zadedykować zwycięstwo naszej Mai, która uległa kontuzji i plac boju musiała opuścić w towarzystwie sanitariuszy. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia, a wiemy, że już jest ok.

  • BRĄZOWY MEDAL NASZYCH ZACIĘTYCH KOSZYKARZY

    Loading

    turniej_koszykowki

    8 stycznia nasi koszykarze wzięli udział w finałowym turnieju koszykówki. Ostatecznie ulegli zespołowi Mechanika i Zeroma, ale po bardzo zaciętej walce i w osłabionym składzie. Na wyróżnienie zasłużyli: Igor Piotrowski, Alessandro Kabouris, Mateusz Zieliński, Szymon Heczko, Czarek Banasiak i Dawid Czubocha, ponadto wzięli udział – Olgierd Banasiak, Julius Kołb, Bartek Zielonka, Ignacy Ślusarski i Mateusz Antoniewski. Gratulujemy brązowego medalu i wzorowej postawy na parkiecie!!

  • AWANS NASZYCH KOSZYKARZY 🏀🥳

    Loading

    KoszykarzeKoszykarze Norwida, po bardzo zaciętej walce 💪, awansowali na mistrzostwa Dolnego Śląska! Na początku marca, wspólnie z dziewczynami, będą walczyć o najwyższe trofea 🏆.

    Ogromne podziękowania dla naszych zawodników:
    Igora Piotrowskiego, Szymona Heczko, Dawida Czubocha, Bartka Sucheckiego i Czarka Banasiaka.

    Wasza determinacja i zaangażowanie są godne podziwu!

  • DZIKIE ZWYCIĘSTWO MISTRZOSTW STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

    Loading

    wygralismy_mistrzostwa_strefy_jeleniogroskiej

    Nasze koszykarki pewnie wygrały mistrzostwa strefy jeleniogórskiej w obu kategoriach wiekowych i pewnie zakwalifikowały się na mistrzostwa Dolnego Śląska w koszykówce 3×3. Trzymamy kciuki, żeby zdołały powtórzyć sukces z poprzedniego roku, kiedy triumfowały we Wrocławiu. Walczyły:
    Wiktoria Niesobska, Hania Midera, Maja Tomalak, Julia Mrozewska, Julia Sochacka, Kasia Sobolewska, Paulina Tarnowska, Ola Hamowska i Alicja Tomalak. Dziękujemy!!!

  • WIELKIE SUKCESY KORZYKAREK

    Loading

    koszykarki

    24 listopada, w poniedziałek, w hali sportowej przy ulicy Sudeckiej, odbył się pierwszy etap rozgrywek w koszykówce żeńskiej 3×3. Miło nam poinformować, że Norwid nie miał sobie równych w obu kategoriach wiekowych. Dziewczyny pewnie wygrały powiat jeleniogórski i czekają na rozgrywki strefowe, które odbędą się na poczatku grudnia. Udział brały: Wiktoria Niesobska, Hania Midera, Maja Tomalak, Julia Mrozewska, Kasia Sobolewska, Ola Hamowska, Alicja Tomalak, Paulina Tarnawska, Julia Sochacka i Zosia Midera.
    Gratulujemy i tradycyjnie – czekamy na więcej !!!