RAZ NA WOZIE RAZ POD WOZEM
Żeńska kadra Norwida w koszykówce 3×3, kończy Mistrzostwa Polski na IX miejscu. Tradycyjnie, dziewczyny zostawiły krew na parkiecie. Wyniki zupełnie nie odzwierciedlają rywalizacji, w której uczestniczyliśmy. Wracamy doświadczeni i obiecujemy, że za rok będzie lepiej. Dziewczyny mają, w tym składzie, jeszcze dwa lub trzy lata gry w barwach naszego liceum. Jednocześnie przypominamy, że za niecałe dwa tygodnie rozpoczynamy Mistrzostwa w koszykarskich piątkach, które rozgrywane będą w Gdyni. Obiecujemy, że będziemy walczyć o laury.NASZE ZŁOTKA W MISTRZOSTWACH DOLNEGO ŚLĄSKA W KOSZYKÓWCE
Hej hej tu NBATego jeszcze nie było. Dziewczyny z Norwida mają złoto w Mistrzostwach Dolnego Śląska w koszykówce. Wracamy z turnieju w Ziębicach pełni dumy i euforii. Po czterech latach z rzędu, gdy zajmowaliśmy II miejsce, wreszcie jest mistrzostwo. Co tu dużo pisać, po prostu cieszymy się i czekamy na mistrzostwa Polski.Nasze Złotka: Hania Midera (MVP turnieju), Wiktoria Niesobska, Maja Tomalak, Kasia Sobolewska, Paulina Tarnawska, Ola Hamowska, Martyna Piekarska, Hania Łabędzka, Julia Sochacka, Hania Nalepa. Ponadto – Julia Mrozewska, Julia Michalak, Alicja Tomalak, Emilia Tomalak i Julia Dziuba, które znacząco przyczyniły się również do tego sukcesu.Gratulujemy i czekamy więcej!!!MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA
Ogromny sukces naszych koszykarskich trójek!.W kategorii młodszych dziewcząt zdobywamy mistrza województwa!!! Chłopcy w tej kategorii, po zaciętych meczach mają wicemistrzostwo! Natomiast drużyna kobieca w kategorii 2006 i młodsze również zajęła II miejsce. Wracamy z Wrocławia z tarczą i cieszymy się z sukcesu.Mistrzynie województwa to: Hania Midera, Julia Mrozewska, Maja Tomalak Ola Hamowska. Wicemistrzynie to: Julia Michalak, Wiktoria Niesobska, Paulina Tarnawska i Alicja Tomalak. Wicemistrzowie w kategorii chłopców, to: Igor Piotrowski, Szymon Heczko, Bartosz Suchecki i Dawid Czubocha. Rezerwowi: Hania Nalepa i Czarek Banasiak. Gratulujemy!!!ZŁOTO W FINAŁACH STREFY JELENIOGÓRSKIEJ NASZYCH DZIEWCZYN!
Heh hej tu NBA!Na hali „Mechanika”, rozegrano finały strefy jeleniogórskiej koszykarskich „piątek” w kategorii dziewcząt.Po zaciętej walce, koszykarki Norwida udowodniły swoją klasę wygrywając wszystkie mecze. Nasze Złotka to: Wiktoria Niesobska, Martyna Piekarska, Paulina Tarnawska, Maja Tomalak, Julia Sochacka, Julia Michalak, Kasia Sobolewska, Ola Hamowska, Zosia Midera, Julia Mrozewska, Hania Nalepa, Hania Łabędzka, Hania Midera i Gabrysia Tarnawska, Alicja Tomalak, Emilia Tomalak.Dziękujemy i czekamy na więcej!WYGRALIŚMY PIERWSZY ETAP ROZGRYWEK STREFOWYCH
18 lutego, w hali „Mechanika”, nasza reprezentacja żeńska koszykówki wygrała pierwszy etap rozgrywek strefowych, pokonujac wysoko szkoły z Kamiennej Góry i Rakowic.
ZŁOTO W MISTRZOSTWACH POWIATU ŻEŃSKIEJ KOSZYKÓWKI
12 stycznia, na hali I LO przy ulicy Kochanowskiego, odbyły się mistrzostwa powiatu w żeńskiej koszykówce szkół średnich. Po naprawdę bardzo zaciętych meczach reprezentacja Norwida, w mocno osłabionym składzie, stanęła na najwyższym stopniu podium. Nasze złotka to: Martyna Piekarska (MVP turnieju!!), Paulina Tarnawska, Maja Tomalak, Julia Sochacka, Kasia Sobolewska, Ola Hamowska, Zosia Midera, Julia Mrozewska, Hania Nalepa Julia Dziuba, Hania Łabędzka, Hania Midera i Gabrysia Tarnawska. Z tego miejsca chcielibyśmy zadedykować zwycięstwo naszej Mai, która uległa kontuzji i plac boju musiała opuścić w towarzystwie sanitariuszy. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia, a wiemy, że już jest ok.
BRĄZOWY MEDAL NASZYCH ZACIĘTYCH KOSZYKARZY
8 stycznia nasi koszykarze wzięli udział w finałowym turnieju koszykówki. Ostatecznie ulegli zespołowi Mechanika i Zeroma, ale po bardzo zaciętej walce i w osłabionym składzie. Na wyróżnienie zasłużyli: Igor Piotrowski, Alessandro Kabouris, Mateusz Zieliński, Szymon Heczko, Czarek Banasiak i Dawid Czubocha, ponadto wzięli udział – Olgierd Banasiak, Julius Kołb, Bartek Zielonka, Ignacy Ślusarski i Mateusz Antoniewski. Gratulujemy brązowego medalu i wzorowej postawy na parkiecie!!
AWANS NASZYCH KOSZYKARZY 🏀🥳
Koszykarze Norwida, po bardzo zaciętej walce 💪, awansowali na mistrzostwa Dolnego Śląska! Na początku marca, wspólnie z dziewczynami, będą walczyć o najwyższe trofea 🏆.
Ogromne podziękowania dla naszych zawodników:
Igora Piotrowskiego, Szymona Heczko, Dawida Czubocha, Bartka Sucheckiego i Czarka Banasiaka.Wasza determinacja i zaangażowanie są godne podziwu!
DZIKIE ZWYCIĘSTWO MISTRZOSTW STREFY JELENIOGÓRSKIEJ
Nasze koszykarki pewnie wygrały mistrzostwa strefy jeleniogórskiej w obu kategoriach wiekowych i pewnie zakwalifikowały się na mistrzostwa Dolnego Śląska w koszykówce 3×3. Trzymamy kciuki, żeby zdołały powtórzyć sukces z poprzedniego roku, kiedy triumfowały we Wrocławiu. Walczyły:
Wiktoria Niesobska, Hania Midera, Maja Tomalak, Julia Mrozewska, Julia Sochacka, Kasia Sobolewska, Paulina Tarnowska, Ola Hamowska i Alicja Tomalak. Dziękujemy!!!WIELKIE SUKCESY KORZYKAREK
24 listopada, w poniedziałek, w hali sportowej przy ulicy Sudeckiej, odbył się pierwszy etap rozgrywek w koszykówce żeńskiej 3×3. Miło nam poinformować, że Norwid nie miał sobie równych w obu kategoriach wiekowych. Dziewczyny pewnie wygrały powiat jeleniogórski i czekają na rozgrywki strefowe, które odbędą się na poczatku grudnia. Udział brały: Wiktoria Niesobska, Hania Midera, Maja Tomalak, Julia Mrozewska, Kasia Sobolewska, Ola Hamowska, Alicja Tomalak, Paulina Tarnawska, Julia Sochacka i Zosia Midera.Gratulujemy i tradycyjnie – czekamy na więcej !!!