• PRZEPROWADZILIŚMY SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY

    Loading

    pierwsza_pomoc_szkolenia

    Dnia 16 i 17 kwietnia 2026 roku uczniowie II LO w Jeleniej Górze wraz z opiekunem, panem Wojciechem Dziedzielą, przeprowadzili pokazy połączone ze szkoleniem i warsztatami dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Jeleniej Górze.

    Podczas zajęć wykorzystano sprzęt zasponsorowany przez PKPS w Warszawie dla II LO w Jeleniej Górze, za co serdecznie dziękujemy sponsorom.
    Uczniowie naszej szkoły oraz ich opiekun otrzymali podziękowania od dyrekcji i uczniów SP nr 6 za profesjonalnie przeprowadzone warsztaty z zakresu pierwszej pomocy.