Wniosek i oświadczenie do ZFŚS
Last Updated on 14 maja, 2026 by Dominik
Zgodnie z Ustawą z dnia 04.03.1994r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych, stwierdza się, że świadczenie socjalne „wczasy pod gruszą” jest dobrowolne, wypłacane jest na podstawie złożonego wniosku i oświadczenia o sytuacji życiowej i materialnej.
Wniosek wraz z oświadczeniem należy złożyć do końca maja każdego roku. Nie złożenie wniosku i oświadczenia w terminie, będzie skutkowało niewypłaceniem świadczenia.
Wniosek i Oświadczenie do ZFŚS
What’s your Reaction?
+1
+1
+1
+1
+1
+1
+1