II EDYCJA KONKURSU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA W POLSCE „UCZEŃ Z PASJĄ”

Loading

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do udziału w II edycji Konkursu na Najlepszego Ucznia Rzeczypospolitej Polskiej „Uczeń z Pasją”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół średnich wszystkich typów, którzy posiadają dobre wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 4,5), a ponadto wyróżniają się znaczącymi osiągnięciami wykraczającymi poza program nauczania, w szczególności: sportowymi, artystycznymi, naukowymi lub społecznymi.

 

Laureata Konkursu wybierze Komisja Konkursowa Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego w lutym 2022 roku. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda rzeczowa, Certyfikat Najlepszego Ucznia Rzeczypospolitej Polskiej Uczeń z Pasją, a także szereg dodatkowych benefitów ufundowanych przez Fundację i jej partnerów. Wręczenie Nagrody i tytułu Uczeń z Pasją odbędzie się podczas Gali Finałowej w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu.

 

Kandydatów do Tytułu Uczeń z Pasją mogą zgłaszać dyrektorzy szkół, do których uczęszczają uczniowie uczestniczący w konkursie, rektorzy wyższych uczelni działających w Polsce oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych, których celem statutowym jest działalność w dziedzinie edukacji młodzieży. Zgłoszenia Kandydata można dokonać, wypełniając Kartę Zgłoszenia (do pobrania poniżej) i wysyłając ją do nas na adres: biuro@fundacja-edukacja.org.pl

Udział w Konkursie jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie do 10 lutego 2022 roku.

 

KARTA ZGŁOSZENIA – KLIKNIJ

 

Na wyróżnienia w Konkursie mają szansę uczniowie łączący dobre wyniki w nauce z osiągnięciami na innych polach aktywności: naukowej, sportowej lub społecznej. Osiągnięcia powinny być znaczące, tj. istotnie wyróżniać się w skali krajowej lub międzynarodowej. Ideą Konkursu jest promowanie i upowszechnianie tych osiągnięć: w środowiskach uczniowskich, nauczycielskich, a także w mediach.

 Nabór wniosków w Konkursie trwa do 10 lutego br.

Dodatkowe informacje na stronie Fundacji: http://fundacja-edukacja.org.pl/artykul/446.html

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *