WYCIECZKA WROCŁAW

Loading

286058396_512807867297839_532740043203025599_nW piątek (03.06) klasa 2A i 3A pojechały razem do Wrocławia. Naszym pierwszym punktem wycieczki był spektakl w Teatrze Polski w Podziemiu. Uczniowie brali aktywny udział w spektaklu i mieli wpływ na wydarzenia. Była to dla nas całkiem nowa forma kultury teatralnej.

Po spektaklu, pełni nowych doświadczeń i wrażeń, poszliśmy zobaczyć wystawę Van Gogha. Gdy weszliśmy na wystawę, najpierw ukazały nam się typowe, sztandarowe dzieła sztuki tego malarza. Następnie, gdy przekroczyliśmy próg oddzielnej sali ku naszemu zdziwieniu, przed naszymi oczami ukazała się projekcja życia Vincenta Van Gogha i jego malarskich dzieł sztuki. Gdy już wypełniliśmy swe dusze impresjonistyczną wizją świata Van Gogha postanowiliśmy oddać się pięknu Wrocławia. W końcu przyszedł czas powrotu do domu. Ta wycieczka na pewno będzie wspominana przez nas przez długi czas.

Bardzo dziękujemy Pani Zwolińskiej za zorganizowanie tak wspaniałej, humanistycznej i wartościowej wycieczki oraz dziękujemy Pani Uruskiej oraz Pani Lejczak za towarzyszenie nam w tej przygodzie 🙂

W imieniu II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida, również serdecznie dziękujemy wszystkim aktorom Teatru Polskiego w Podziemiu za przygotowanie oraz realizację spektaklu „Książę”. Wyrażamy wdzięczność za Państwa zaangażowanie, poświęcony czas i ciężką pracę.

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *