WITAMY W EDUKACYJNEJ SIECI ANTYSMOGOWEJ

Loading

powietrze_jest_czyste_jelenia_gora_norwid_liceum_2_miernik_smoguSzanowni Państwo,

niezmiernie nam miło rozpocząć z Państwem współpracę w projekcie Edukacyjna Sieć Antysmogowa.

Przed nami rok wypełniony aktywnościami!

Jakie działania zaplanowaliśmy?

  1. Najbliższe tygodnie upłyną na montażach urządzeń pomiarowych w szkołach. Już niedługo wszystkie nowe szkoły będę widoczne na esa.nask.pl.
  2. W drugiej połowie października rozpoczniemy szkolenia wstępne dla nauczycieli w formie webinarów. Przekażemy na nich przede wszystkim wiedzę dotyczącą smogu, ale poruszymy też zagadnienia dotyczące zmian klimatu, opowiemy o materiałach ESA i współpracy w projekcie.
  3. Każda szkoła otrzyma dostęp do cyfrowych materiałów edukacyjnych na platformie eduESA oraz pakiet materiałów drukowanych, który wyślemy na adres szkoły. Dostępy do platformy e-learningowej będę nadawane sukcesywnie, otrzymają Państwo e-mail z linkiem aktywacyjnym do konta oraz instrukcją korzystania z platformy.
  4. Terminy szkoleń, nowe materiały edukacyjne, konkursy itp. będziemy komunikować drogą mejlową. Informacje o wszelkich nowościach w projekcie znajdą też Państwo na naszej stronie i na Facebooku. Zachęcamy do śledzenia zakładki Aktualności i obserwowania strony na Facebooku.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją, w której znajdą Państwo m.in. zapowiedzi materiałów edukacyjnych i konkursów zaplanowanych na ten rok szkolny: ESA 2022/2023 – nowe szkoły

 

Życzymy owocnej współpracy!

 

Pozdrawiamy

Zespół Edukacyjnej Sieci Antysmogowej

What’s your Reaction?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *