JESIENNY PARYŻ 2B 25-29.09.2023

Loading

norwid_wycieczka_paryz_jesienia_7W dniach 25-29 września uczniowie klasy 2b wraz z p. Agnieszką Machalską, p. Magdaleną Tomerą, p. Romanem Rozmysłowiczem i p. Mariuszem Buczyńskim mieli przyjemność odwiedzić Paryż. W programie wycieczki znajdowało się zwiedzanie wielu interesujących i pięknych miejsc.

Podczas pierwszego dnia w Paryżu udało nam się zobaczyć najbardziej ikoniczne miejsca takie jak dzielnica Mountmarte, Pola Elizejskie z Łukiem Tryumfalnym i Wieża Eiffla, z której to podziwialiśmy miasto.

Następnego dnia udaliśmy się do Luwru oraz zwiedziliśmy pałac w Wersalu. W wolnych chwilach uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek historyczno-kulturowych o Francji, przez co z wycieczki wrócili bogatsi nie tylko o nowe doświadczenia, ale i o cenną porcję wiedzy.

norwid_wycieczka_paryz_jesienia_1norwid_wycieczka_paryz_jesienia_2Aby rozluźnić się po tych dwóch dniach nauki ( : , w trzeci dzień zwiedzania odwiedziliśmy Disneyland w miejscowości Chessy nieopodal Paryża, w którym to skorzystaliśmy z licznych atrakcji.

W ciagu tych trzech dni udało nam się zobaczyć wiele miejsc, dlatego uczestnicy wycieczki wrócili do domów bardzo zmęczeni, niemniej jednak zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu.

Nel Naumowicz

 

norwid_wycieczka_paryz_jesienia_9norwid_wycieczka_paryz_jesienia_11norwid_wycieczka_paryz_jesienia_12norwid_wycieczka_paryz_jesienia_10norwid_wycieczka_paryz_jesienia_8

norwid_wycieczka_paryz_jesienia_3

norwid_wycieczka_paryz_jesienia_4

norwid_wycieczka_paryz_jesienia_5

norwid_wycieczka_paryz_jesienia_6

What’s your Reaction?
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *